Flaş Haber

Zeki Müren’in Ailesinden Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na ziyaret

Zeki Müren’in Ailesinden Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na ziyaret

Klasik Türk müziğinin en büyük isimlerinden, ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’in ailesi Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Klasik Türk müziğinin en büyük isimlerinden, ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’in ailesi Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Zeki Müren’in kuzeni Özlem Güner ve eşi İlknur Güner, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti.

zeki-murenin-ailesinden-mehmet-talat-bakkalciogluna-ziyaret-1.jpeg

Zeki Müren’in kuzeni Özlem Güner, Başkan Bakkalcıoğlu’na Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından hazırlanan, Cumartesi günü ziyarete açılacak olan Zeki Müren ve Şükrü Tunar Sergisi ile Cumartesi günü akşamı gerçekleştirilecek olan Zeki Müren ve Şükrü Tunar Konseri’nin çok anlamlı olduğunu ifade ederek bu özel programları düzenledikleri için teşekkür etti.

Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’da misafirlerine Sanat Güneşi Zeki Müren’in herkesin gönlünde taht kurduğunu ve çok sevildiğini ifade ederek sergiye katkıları ve konser programına katılımları nedeniyle teşekkür etti.

Ziyarette Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Murat Küçük’te yer aldı.

Ziyarette ayrıca, Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun Metristepe Kültür Merkezi fuaye salonunda hazırladığı Zeki Müren ve Şükrü Tunar Sergisi’nin açılışı Zeki Müren’in ailesinin de katılımlarıyla 3 Şubat 2024 Cumartesi günü yapılacağı belirtildi.

Zeki Müren’in ailesi ayrıca Cumartesi günü akşamı saat 20:00’de 4 Eylül Mahallesi Hasan Ali Yücel Sosyal ve Kültürel Tesisi’nde yapılacak Zeki Müren ve Şükrü Tunar Konser programına da katılım sağlayacağı öğrenildi.

zeki-murenin-ailesinden-mehmet-talat-bakkalciogluna-ziyaret-2.jpeg

Bu haber toplam 28 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Hırsızların “Pes” Dedirten Taktiği…hırsızlık İçin Önce Çocuk Yapıyorlar

Hırsızların “Pes” Dedirten Taktiği…hırsızlık İçin Önce Çocuk Yapıyorlar Bursa’da hırsızların taktiği “pes” dedirtti. Hamile ya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir