Yarı Finalde Bozüyük Belediyesi Eğitim Spor Mehmet Erdem Marmara Akademi’yi 3-2 yendi

Yoğun gayretleri ve başarılı performanslarıyla adım adım 1. Lige ilerleyen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı yarı final müsabakalarında karşılaştığı Mehmet Erdem Marmara Akademi Voleybol Takımı’nı 3-2 yendi.

1.Lige yükselme mücadelesini Amasya 3. Grubunda sürdüren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı Amasya Spor Salonu’nda grubunun ikinci maçında Mehmet Erdem Marmara Akademi Voleybol Takımı ile karşılaştı. 5 set halinde oynanan heyecanlı maçta mücadelesini başarıyla sürdüren “Bizim Kızlar” ilk seti 25-9’luk bir skorla kazanırken 2. Seti 21-25’lik bir skorla kaybetti. 3. Seti 25-20’lik bir skorla kazanan “Bizim Kızlar” 4. Seti 19-25’lik bir skorla kaybetti. Son olarak oynanan 5. Seti de 15-7’lik bir skorla kazanan “Bizim Kızlar” maçı 3-2’lik bir skorla kazanmayı başardı.

“Bizim Kızlar” grubunun 3. ve son müsabakasını Pazartesi günü saat 17: 30’da Sultan Spor Voleybol Takımı ile oynayacak. Voleybolseverler Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın yarı final müsabakalarını Bozüyük Belediyesi’nin resmi youtube ve facebook hesabından canlı olarak izleyebilirler. – BİLECİK

Ayrıca Kontrol Et

Bozüyük Belediyesi’nden Ramazan ayında mahsus 550 TL yardım kararı

Bozüyük Belediye Meclisi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan ayında bir defaya mahsus olmak üzere 550 TL yardım yapılması teklifini oy birliği ile kabul edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir