Flaş Haber

Oktay Vural’dan Başkan Sadık Kaya’ya ziyaret

Oktay Vural’dan Başkan Sadık Kaya’ya ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve beraberindeki heyet, gerçekleştirdikleri Bilecik ziyaretinde, Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya’yı makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve beraberindeki heyet, gerçekleştirdikleri Bilecik ziyaretinde, Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya’yı makamında ziyaret etti.

oktay-vuraldan-baskan-kayaya-ziyaret2.jpg

Gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya, Vural ve ekibine Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

75 günde yaptığı çalışmalar hakkında da konuklarına bilgi veren Başkan Mustafa Sadık Kaya, ‘’Sizleri kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik’te ağırladığımız için çok mutlu olduk. Bize verilen iki aylık hizmet süresince Bilecik ve insanımız için güzel çalışma ve projeleri gerçekleştirmeye çalıştık. Ziyaretinizle bizler de çok mutlu olduk. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

oktay-vuraldan-baskan-sadik-kayaya-ziyaret1.jpg

‘’ECDAT DİYARI BİLECİK’TE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM’’

Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ise yaptığı kısa değerlendirmede ‘’Ecdat diyarı Bilecik’te olduğum için çok mutluyum’’ diyerek, ‘’Bilecik gerçekten güzel ve değerli bir şehrimiz. Burada Belediye Başkanımızı ziyaret edip yaptığı çalışmalar hakkında bilgi almış olduk. İki aylık bir hizmet döneminde ne kadar güzel çalışma ve projelerin olabileceğini gördük. Partimizin Bilecik’teki Başkan Adayı Göksel Aydın ile umuyorum bu güzel çalışmaların devamı gelir’’ ifadelerine yer verdi.

oktay-vuraldan-baskan-sadik-kayaya-ziyaret2-001.jpg

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından, Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve beraberindeki konuklar, daha sonra kurulan iftar çadırındaki vatandaşlarla bir araya geldi.

İyi Parti İl Başkanı Yusuf Paçacı ve belediye başkan yardımcılarının da olduğu ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Vural, vatandaşlarla birlikte iftar açarak, sohbet etti.

oktay-vuraldan-baskan-sadik-kayaya-ziyaret6.jpg

oktay-vuraldan-baskan-sadik-kayaya-ziyaret4.jpg

Bu haber toplam 28 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Müdür Türkoğlu’ndan Huzurevi Ziyareti

Müdür Türkoğlu’ndan Huzurevi Ziyareti Bilecik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İlkay Türkoğlu huzurevi sakinleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir