Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezindeki ’Engel Tanımayan Kadınlar El Sanatları’ sergisinde özel bireyler ile bir araya geldi.
![](https://www.bilecikhaber.net/wp-content/uploads/2023/11/engel-tanimayan-kadinlar-el-sanatlari-sergisi-buyuk-begeni-topladi-9225ffa549ee6158a5eb6995335febc6-660x330.jpg)
Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezindeki ’Engel Tanımayan Kadınlar El Sanatları’ sergisinde özel bireyler ile bir araya geldi.
Çiçekçiler Uyuşturucu Tacirine İsyan Etti…”O Kişi Meslektaşımız Değil” Bursa’da çiçekçi kılığına girip uyuşturucu sevkiyatı yapan …