Flaş Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan 4 Eylül Mahallesi esnaflarına ziyaret

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan 4 Eylül Mahallesi esnaflarına ziyaret

Bozüyük Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi’ndeki esnafları ve ana cadde üzerindeki kafeleri ziyaret etti.

Bozüyük Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve beraberindeki yeni dönem CHP Belediye Meclis üyesi adayları 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi’ndeki esnafları ve ana cadde üzerindeki kafeleri ziyaret etti.

baskan-bakkalcioglundan-4-eylul-mahallesi-esnaflarina-ziyaret-1.jpeg

Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler Yaşar Doğu Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek esnaflara hayırlı iş ve bereketli kazançlar dilediler.

baskan-bakkalcioglundan-4-eylul-mahallesi-esnaflarina-ziyaret-3.jpeg

Ayrıca ana cadde üzerindeki kafeleri de ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler esnaflarla sohbet etti, hayırlı kazançlar diledi.

baskan-bakkalcioglundan-4-eylul-mahallesi-esnaflarina-ziyaret-4.jpeg

Yaptığı ziyaretlerde ilgiyle karşılanan Başkan Bakkalcıoğlu, “Yaptıklarımızın güvencesinde yeni ve güzel şeyler yapıp Bozüyük’ü daha güzel bir yere taşıyalım istiyoruz. Desteğiniz bizim için çok onurlu” diye konuştu.

baskan-bakkalcioglundan-4-eylul-mahallesi-esnaflarina-ziyaret-6.jpeg

Bu haber toplam 19 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucu Taşıyan Şüpheli, Yol Kontrolünde Yakalandı

Uyuşturucu Taşıyan Şüpheli, Yol Kontrolünde Yakalandı Eskişehir’de jandarma ekiplerince Seyitgazi İlçesi’nde gerçekleştirilen yol kontrollerinde üzerinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir