Flaş Haber

Yeniden Refah’tan Söğüt’te gövde gösterisi

Yeniden Refah’tan Söğüt’te gövde gösterisi

Yeniden Refah Partisi Söğüt Belediye Başkan Adayı Abdullah Arslan tarafından düzenlenen iftar programı adeta gövde gösterisine dönüştü.

Yeniden Refah Partisi Söğüt Belediye Başkan Adayı Abdullah Arslan tarafından düzenlenen iftar programı adeta gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı belirtilen iftar organizasyonunun ilçenin gündemine oturduğu kaydedildi.

Belediye Başkan Adayı Abdullah Arslan, ahlaklı belediyecilik düsturu ile çıktıkları bu yolda iftar organizasyonlarına olan katılımın kendilerine gösterilen teveccühün en önemli göstergelerinden birisi olduğunu ifade etti. Kendilerini sessiz çoğunluğun sesi olarak nitelendiren Abdullah Arslan, hizmet odaklı ve vatandaşın gönlüne hitap eden siyaset anlayışlarıyla Söğüt’ü ahlaklı belediyecilik ile buluşturacaklarına vurgu yaptı.

İftar organizasyonunun Söğüt’teki kararsızların artık karar verdiğini gösterdiğini aktaran Abdullah Arslan, Söğüt’teki en kalabalık iftar programına imza attıklarını dile getirdi.

Bu haber toplam 443 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Çocuklar Bilim Atölyesi’nde aktivitelere katıldı

Çocuklar Bilim Atölyesi’nde aktivitelere katıldı Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir