Flaş Haber

MELEK BAŞKAN’DAN AYDEM BEBEĞE DESTEK!

MELEK BAŞKAN’DAN AYDEM BEBEĞE DESTEK!

Bilecik’te Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı, İstiklal Mahallesi’nde düzenlenen “81 İlde 1 Örnek Sokak Projesi”nin açılışına katılarak, SMA hastası Bilecikli Aydem için düzenlenen organizasyona destek verdi

Bilecik’te Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı, İstiklal Mahallesi’nde düzenlenen “81 İlde 1 Örnek Sokak Projesi”nin açılışına katılarak, SMA hastası Bilecikli Aydem için düzenlenen organizasyona destek verdi.

İstiklal Mahallesi Şerifpaşa Caddesi’nde bulunan 21 esnafın bir araya gelerek hayata geçirdiği bu anlamlı projede yer alan Subaşı, günlük cirolarının yarısını Aydem kızımızın tedavisine bağışlayan esnafı tebrik etti ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Subaşı, açıklamasında, “Toplum olarak bir araya gelerek böylesine anlamlı bir projeye destek vermekten büyük mutluluk duyuyorum. Aydem kızımızın sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapmalıyız. Bu güzel organizasyona katılan ve destek olan herkese teşekkür ederim. En büyük dileğimiz, tedavi masrafları için gereken miktarın bir an önce toplanarak Aydem kızımızın sağlığına kavuşmasıdır” dedi.

melek-baskandan-aydem-bebege-destek.jpg

Bu haber toplam 34 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

1969 Bilecik Spor Kulübü Deplasmandan 3 Puanla Döndü

1969 Bilecik Spor Kulübü Deplasmandan 3 Puanla Döndü BAL 4. Grup’un 25’inci haftasında 1969 Bilecik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir