CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’ten Başkan Bakkalcıoğlu’na ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’ten Başkan Bakkalcıoğlu’na ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek ve Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Armağan Erdoğan Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek ve Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Armağan Erdoğan Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret etti.

genel-baskandan-baskan-bakkalciogluna-ziyaret-4.jpeg

Gerçekleşen ziyarette, Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek ve Meclis Üyesi Prof. Dr. Armağan Erdoğan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette ayrıca, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek beraberindeki Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Armağan Erdoğan’a, Bilecik CHP Milletvekili Yaşar Tüzün ve CHP İl Başkanı Ali Özdemir de eşlik etti.

genel-baskandan-baskan-bakkalciogluna-ziyaret-3.jpeg

Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşmesinde Genel Başkan Yardımcısı Zeybek ve Parti Meclis Üyesi Prof. Dr Armağan, Başkan Bakkalcıoğlu’ndan seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Bakkalcıoğlu ziyarette ayrıca Bozüyük’te 5 yıllık görev süresi içerisinde gerçekleştirdiği projeleri anlatarak yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi.

genel-baskandan-baskan-bakkalciogluna-ziyaret-1.jpeg

Ziyaretin devamında Başkan Bakkalcıoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Zeybek, Parti Meclis Üyesi Erdoğan, Milletvekili Tüzün ve beraberindekiler ile birlikte tramvaya binerek şehir turu yaptı. Tramvay gezisi sırasında Başkan Bakkalcıoğlu Boztram tramvay projesi hakkında detaylı bilgiler verdi.

genel-baskandan-baskan-bakkalciogluna-ziyaret-2.jpeg

Ziyaretin sonunda, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Zeybek, Parti Meclis Üyesi Erdoğan, Milletvekili Tüzün Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler ilçe başkanı İsmail Akçasoy ile birlikte 31 Mart yerel seçimlerinde sandık başında görev alacak partililere verilen sandık görevlisi eğitimine katılarak görevlilere çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

genel-baskandan-baskan-bakkalciogluna-ziyaret-5.jpeg

Bu haber toplam 31 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun | Karadağ Yapı Malzemeleri

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun | Karadağ Yapı Malzemeleri Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun | Karadağ Yapı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir