‘Bizim Kızlar’ yarı finalde

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’inde başarıyla mücadele edip, lider olarak gruplara giden ‘Bizim Kızlar’ yarı finalde.

Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’inde başarıyla mücadele ederek grubunu lider olarak tamamlayan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol takımı, Amasya’da düzenlenen 1. Lig’e yükselme müsabakalarında yarı finale yükseldi. 1.Lig’e yükselme yolunda adım adım ve büyük bir başarıyla ilerleyen tkım, son maçını Bodrum Spor Coenda Medikal Voleybol takımı ile oynadı. Amasya Spor Salonu’nda oynanan, oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen maçı ‘Bizim Kızlar’ ilk seti 25-18 alırken, ikinci seti 18-25 kaybetti. 3’üncü seti 25-20 alan ‘Bizim Kızlar’, 4’üncü seti 23-25 kaybetti. Son setti ise, 15-8 kazanan 2Bizim Kızlar’ maçı 3-2 kazanarak grubu lider olarak tamamladı ve adını yarı finale yazdırdı.

Yarı final müsabakaları Amasya ve Tokat grubu olarak 18-19-20 Mart 2023 tarihlerinde oynanacak. – BİLECİK

Ayrıca Kontrol Et

Saha içinde teknik heyet ve saha görevlileri tekme tokat kavga etti

Bilecik’te oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) müsabakasının 40. dakikasında BAL denetçisi ile Arifiye Kalaycı Spor Antrenörü arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşürken, küfürler havada uçuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir