Flaş Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

Bozüyük Belediye Başkanı ve Bozüyük CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, beraberinde CHP İlçe Başkanı İsmail Akçasoy, belediye meclis ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Bozüyük Belediye Başkanı ve Bozüyük CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, beraberinde CHP İlçe Başkanı İsmail Akçasoy, belediye meclis ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

baskan-bakkalcioglundan-ticaret-ve-sanayi-odasina-ziyaret-2.jpeg

Gerçekleşen ziyarette Ticaret Odası Başkanı Veli Çelik, Başkan Bakkalcıoğlu’na oda faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Ticaret ve Sanayi Odası’nın sanayi kenti olan Bozüyük’te çok önemli olduğunu belirten Başkan Bakkalcıoğlu burada yaptığı açıklamada;

“Bizim de herhangi bir anda herhangi bir noktada ortak çözümü aramada da diyaloğumuz eskiden gelen geleneğimiz çerçevesinde sürecek. Ama beni üzen taraf Organize Sanayinin yönetiminde Belediye ve Ticaret odasının olmamasıdır. Bu son derece rahatsız edici. Belediye ve Ticaret Odası yönetimden çıkmış durumda. Onun için Organize Sanayi ile belediyenin diyaloğu, belediyenin oradaki müdahale imkânları sıfır kadar az. Organize Sanayi bölgemizin dolduğu bilgisi var, ikincisi kurulacaksa mutlaka yönetiminde Ticaret Odası ve Sanayi Odası ile Belediye yer almalı diye düşünüyorum. Bu konuda ortak eylemimiz olmalı. Vilayete Vali Beye ve özel idareye bu konunun Belediye ve Ticaret Sanayi Odası olmazsa olmazını söyleyelim diyorum. Hatta eğer bu konuda tam bir başarı elde edilmezse iki kurumumuzdan Belediye veya Ticaret ve Sanayi Odamızdan birinin olması bile bizim için yeterli. Yani orada ne tür gelişmelerinin olacağına Bozüyük’lü insanların, seçilmiş Oda yöneticileri veya belediye yöneticilerinin hâkim olması gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

baskan-bakkalcioglundan-ticaret-ve-sanayi-odasina-ziyaret-4.jpeg

Başkan Bakkalcıoğlu ilçe genelinde gerçekleştirdiği projeler ile yaptırılmayan, engellenen projeleri ve yeni dönemde yapmak istediği projeleri hakkında bilgiler verirken, BOZPARK, devlet demiryolları üst geçidi, 1000 kişilik Kongre Merkezi Projelerini anlattı.

Başkan Bakkalcıoğlu, gerçekleştirilecek diğer projeler hakkında da detaylı bilgiler verdi. Başkan Bakkalcıoğlu’nun bilgilendirmesinin ardından ziyaret soru cevap şeklinde devam ederken Başkan Bakkalcıoğlu oda meclis üyelerinin taleplerini dinleyerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

baskan-bakkalcioglundan-ticaret-ve-sanayi-odasina-ziyaret-1.jpeg

baskan-bakkalcioglundan-ticaret-ve-sanayi-odasina-ziyaret-3.jpeg

Bu haber toplam 12 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucu Taşıyan Şüpheli, Yol Kontrolünde Yakalandı

Uyuşturucu Taşıyan Şüpheli, Yol Kontrolünde Yakalandı Eskişehir’de jandarma ekiplerince Seyitgazi İlçesi’nde gerçekleştirilen yol kontrollerinde üzerinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir