Flaş Haber

Bozüyük Belediyesi’ne Teşekkür Plaketi

Bozüyük Belediyesi’ne Teşekkür Plaketi

Türk Psikologlar Derneği Eskişehir Şubesi tarafından Bozüyük Belediyesi Sanatevi’ne Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Türk Psikologlar Derneği Eskişehir Şubesi tarafından Bozüyük Belediyesi Sanatevi’ne Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Asrın felaketi olarak literatüre giren 6 Şubat depremlerinin 1. Yılında Türk Psikologlar Derneği , Eskişehir Şubesi tarafından, deprem bölgesine yaptıkları yardım ve desteklerinden dolayı Teşekkür Belgesi verildi.

bozuyuk-belediyesine-tesekkur-plaketi-1.jpg

Bozüyük Belediyesi deprem felaketinin ardından deprem bölgesine arama-kurtarma ekipleri göndermiş, içerisinde insani yardım malzemeleri, yakacak ve giyim eşyaları dolu tırları göndererek deprem bölgesine destek olmuş, ilçeye gelen depremzedelere de gerekli her türlü desteği sağlamıştı.

Bu kapsamda geçtiğimiz yıl Mart ve Nisan aylarında Bozüyük Belediyesi Sanatevi ile Eskişehir Türk Psikologlar Derneği paydaşlığında deprem bölgesinden Bozüyük’e gelen çocuklar için Sanatevi’inde oyun atölyeleri düzenlendi.

bozuyuk-belediyesine-tesekkur-plaketi-2.jpg

Yapılan başarılı çalışmaların ardından depremin 1. yılında düzenlenen toplantıda Türk Psikologlar Derneği Eskişehir Şubesi tarafından Bozüyük Belediyesi Sanatevi’ne teşekkür edilerek teşekkür belgesi Bozüyük Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı İlknur Durmaz’a takdim edildi.

bozuyuk-belediyesine-tesekkur-plaketi-3.jpg

Bu haber toplam 25 defa okunmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Yolcunun Eşyaları Arasında Uyuşturucu Bulundu

Yolcunun Eşyaları Arasında Uyuşturucu Bulundu Kütahya’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir